,

BİL Koleji öğrencisi olmak için şimdi doğru zaman! 

BİL Koleji, kurulduğu günden bu yana eğitim alanında fark oluşturan uygulamaları, inovatif eğitim yaklaşım ve modelleri ile Türk eğitim sisteminde büyümeye devam ediyor. 

BİL Koleji, kurulduğu günden bu yana eğitim alanında fark oluşturan uygulamaları, inovatif eğitim yaklaşım ve modelleri ile Türk eğitim sisteminde büyümeye devam ediyor.  Son 5 yılda 20 anaokulu, 21 İlkokul, 25 Ortaokul, 23 Anadolu lisesi, 14 Fen Lisesi, 3 Fen ve Teknoloji Lisesi, 1 Sağlık Meslek Lisesi, 1 Spor Lisesi, 18 Temel Lise açarak toplamda 125 okula, 2019-2020 yılında da yeni açılacak 18 kampüsle birlikte 139 okula ulaşacaktır.

BİL Koleji, 21. Yüz Yıl becerilerini öğrencilerine kazandırmak için alınan Radar Sistemi, STEM, Robotik Yazılım Kodlama, Tadımlık Üniversite, Fakülteler Okulda, Çocuk Üniversitesi, 5 N 1 K, Oku Bil Projesi, Bilingual Yabancı Dil Sistemi ve diğer tüm branşlar da verilen, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Kıbrıs İlim Üniversitesi iş birliği ile yürütülen akademik eğitimlerle fark oluşturuyor.

“Köklü Bir Geçmişten Aydınlık Geleceğe” sloganıyla çağın gereklerine uygun bir eğitim anlayışını benimseyen Bil Koleji’nde, kendine özgü eğitim modeliyle öne çıkan rehberlik uygulamaları ve envanterleri, akademik sınav uygulamaları, dil becerileri ölçeği, aile katılımı ve iş birliği, raporlama ve ileri analiz tekniklerini barındıran öğrenci kabul sistemi etkin olarak kullanılmaktadır.

BİL Koleji’nin yeni eğitim-öğretim dönemi için yüksek burs imkanlarından yararlanılabilecek erken kayıt tarihi 1 Mart 2019-30 Haziran 2019’dir.