,

Çapa Bilim Koleji’nin Bursluluk Sınav tarihi

Çapa Bilim Koleji’nin Bursluluk Sınavı 12-13 Ocak’ta… Sınav okulun tüm kampüslerinde aynı anda yapılacak. Kolejde burs imkanları yüzde 20’den başlıyor.

ÇAPA BİLİM KOLEJİ

2013 yılında kurulan Çapa Eğitim Kurumları Dünya standartlarında kaliteli bir eğitim anlayışından yola çıkarak yenilikçi vizyonu, modern altyapısı ve alanında uzman akademik kadrosu ile geleceğin vizyoner ve nitelikli nesillerini yetiştirmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur.

Özel Çapa Bilim Koleji, modern eğitim anlayışı, kurumsal disiplini, güçlü akademik kadrosuyla Özel Çapa Eğitim Kurumları’nın vizyonerliği ve insan şekillendirme bilincinden hareketle okul öncesi dönemden başlayarak öğrencinin yaşamı boyunca destekleyici ve yönlendirici eğitim çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Kolejimiz, bilgiye ulaşmanın yollarını bilen, ulaştığı bilgiyi anlamlandırarak öğrenen, öğrenmiş olduğu bilgilerden yeni bilgiler üretebilen ve inovasyona açık bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir.

Hedef odaklı bakış açısı ve kapsamlı olanakları ile öğrencilerimizi başarıya motive eden fiziksel koşulları oluşturarak birikim ve donanımımızla nitelikli nesiller yetiştiriyoruz.

ÇAPA BİLİM KOLEJİ GELECEĞİN AZİZ SANCAR’LARINI YETİŞTİRECEK