,

Cihangir Okulları’nın Yaz Spor Okulları ve Yaz Anaokulu

Cihangir Okulları'nın Yaz Spor Okulları ve Yaz Anaokulu

Öğrenilmesi gereken konular, hazırlanması istenilen ödevler, çözülmesi gereken testler derken bir eğitim yılının daha sonuna geldik. Öğrencilerin iyi bir tatil geçirmeleri gelecek eğitim dönemine daha iyi motive olmalarını sağlayacaktır. Tatil sürecinin verimli geçirmeleri moral motivasyonlarının artmasına katkıda bulunacak. Bunun için iyi bir yaz programı şart… Yaz okulları da bunun için iyi bir alternatif…  Cihangir Okulları’nın Yaz Spor Okulları ve Yaz Anaokulu çocuklarınız iyi iyi birer alternatif olabilir… Peki Cihangir Okulları yazın ne yapıyor? İşte kısa bilgilendirme:

Çocukların sosyal psikolojik ve bedensel gelişimlerini sağlamak, çeşitli spor branşlarını tanıtmak sevdirmek ve yeteneklerini belirleyip geleceğin başarılı sporcularını keşfetmek amacıyla 6 – 14 yaş arası çocuklara aktiviteler düzenlemektedir.

Yaz Spor Okulları Eğitim ve Öğretim Programımızda;

Deneyimli öğretmenlerimiz yönetiminde YÜZME, TENİS, BASKETBOL, FUTBOL, JİMNASTİK, MASA TENİSİ, VOLEYBOL, BADMINTON, EĞİTSEL OYUNLAR, RESİM baraşlarında verilen eğitimlerin yanı  sıra, DIŞ MEKAN GEZİLERİ ve SOSYAL AKTİVİTELERLE çocuklarınıza eğlenceli ve verimli geçecek bir yaz tatili sunuyoruz.

Yaz Anaokulu Eğitim ve Öğretim Programımızda;

Deneyimli öğretmenlerimiz yönetiminde YÜZME, JİMNASTİK, SPOR FAALİYETLER, ÇOKLU ZEKA UYGULAMALARI, AKILLI TAHTA ÇALIŞMALARI ve PROJE ETKİNLİKLERİ yer almaktadır.

Servis Ücreti
• Yaz Spor Okulu Servis Ücreti Haftalık 100 TL’dir.

CİHANGİR KOLEJİ YAZ SPOR OKULLARI ve YAZ ANAOKULU DÖNEMLER ve EĞİTİM ÜCRETLER