,

Çınar Koleji: Başarılı ve erdemli nesiller yetiştiriyoruz

23 yıllık tecrübe ile 4 kampüste eğitim hizmeti veren Çınar Koleji, oldukça iddialı...

23 yıllık tecrübe ile 4 kampüste eğitim hizmeti veren Çınar Koleji, oldukça iddialı… Kolej iddiasını başarıları ile de destekliyor…

Başarılı ve Erdemli Nesillerin Lisesinde Nasıl Bir Eğitim?

Çınar Koleji olarak, eğitim sektöründe 23 yıllık tecrübemiz ile 4 kampüsümüzde başarılı ve erdemli nesiller yetiştiriyoruz. Okulumuzda tüm öğrencilerimizi okul öncesi (anaokulu), ilkokul, ortaokul ve lisede etkin-kapsamlı eğitim ve öğretim sistemi ile eğitiyoruz.

Üniversite Sınavında Türkiye’nin en önemli dereceleri Çınar’da

2018 YKS sınavında Türkiye 5.’si, Türkiye 13.’sü, Türkiye 71.’si, Türkiye 79.’su çıkararak büyük bir başarıya imza attık. Son 12 Yılda 181 doktor ve eczacı, 113 hukukçu, 243 mühendis, 103 mimar yetiştirdik. Türkiye’nin ve dünyanın en önemli üniversitelerine nitelikli öğrenci kazandırdık.

Bireyselleştirilmiş Etütler ile birebir sınavlara hazırlık.

23 yıllık eğitim tecrübesi ve “Çınar Sınavlara Hazırlık Sistemi” ile gençlerimizi hedeflerine ulaştırıyoruz.

Yaşayarak öğrenmek için tasarlanmış 18 Farklı Yaşam Becerileri Merkezi Atölyesi

18 farklı atölyeden oluşan Türkiye’nin İlk Yaşam Becerileri Merkezi’nde Mutfak Sanatları atölyesinden Dramaya, Düşünme Becerileri’nden Mekatronik ve kodlamaya birçok alanda öğrencilerimiz yaparak ve yaşayarak hayatı öğreniyorlar.

Dünya Standartlarında Yabancı dil Eğitimi

Erken dönemde temeli atılan dünya standartlarında yabancı dil eğitimi ile öğrencilerimiz Native (Yabancı) öğretmenlerden yabancı dil eğitimi alıyorlar. English Town ile günlük pratik yabancı dil öğreniyor; MUN – Model Birleşmiş Milletler Öğrenci Konseyi’nde okulumuzu temsil ediyoruz.

Değerlerimizi Yaşayarak ve Yaşatarak Değerler Eğitimi Veriyoruz.

Başarılı ve Erdemli Nesiller yetiştirmek için Çınar Koleji’nde öğrencilerimize etkin değerler eğitimi veriyoruz. Milli ve manevi değerlerine bağlı; ülkesine ve milletine hizmet eden gençler yetiştiriyoruz.

Güvenlik, Beslenme ve Hijyen…

Okul çağında öğrencilerimizin en büyük ihtiyacı güven ve sağlıktır. Beyaz bayrak sertifikası (Temiz Okul), gıda güvenlik sistemi, Helal Gıda Sertifikalı ürünler ve profesyonel güvenlik kadrosu ile öğrencilerimizin yanı başındayız.

ÇINAR KOLEJİ’NİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Başakşehir Kampüsü
212 487 25 25
Esenyurt Kampüsü
212 881 80 80