,

Doğa Koleji’nden LÖSEV’e destek

Türkiye’nin dört bir yanındaki kampüslerine LÖSEV bağış kumbarası yerleştirerek LÖSEV’e destek olan Doğa Koleji, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.

LÖSEV bağış kumbaraları ile lösemili çocukların sağlık ve eğitim masraflarına destek olan Doğa Koleji, tüm kampüslerinde bağış kumbaralarına yer verdi.

Tüm yıl boyunca okullarda duracak kumbaralara yapılan bağışlar, toplanarak LÖSEV’e teslim edilecek. Kampüslerde yer alan kumbaralara; öğrenciler, öğretmenler, kampüs çalışanları, kampüs ziyaretçileri ve veliler bağışlarını aktarabilecek. Hem Doğa Koleji hem de LÖSEV gerçekleştirilen iş birliğinden ve öğrencilerin duyarlılığından oldukça memnun.

Doğa Koleji, Türkiye’nin dört bir yanındaki kampüslerine LÖSEV bağış kumbarası yerleştirdi.

Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, “Elimizden gelen gayreti gösterip lösemili çocukları hayata döndürmeliyiz. Okullarımızda bağış kampanyalarına destek olarak hem öğrencilerimizde farkındalık yaratıyor hem de bir çocuğumuzu mutlu ediyoruz” dedi. Doğa Ailesi’nin her zaman sosyal sorumluluk projelerine destek olduğunu dile getiren Lüle, “öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile Lösemili çocuklarımızın eğitimleri için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Kampüs lobi girişlerinde bulunan kumbaralara, “damlaya damlaya hayat olur” diyerek harçlıklarından katkıda bulunduklarını söyleyen öğrenciler, bir arkadaşlarının sağlık ve eğitim giderlerine destek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.

Doğa Koleji, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.

LÖSEV’den Doğa’ya Teşekkür

“Lösemili çocukların tedavisine destek ve eğitimlerine düzenli olarak kaynak oluşturmak için LÖSEV olarak, binlerce lösemili çocuğumuz ve ailesinin tüm ihtiyaçlarına duyarlı kişi ve kuruluşların destekleriyle çözümler yaratmaktayız” diyen LÖSEV Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön, Doğa Kolejine Türkiye genelindeki desteklerden dolayı teşekkürlerini dile getirdi.