,

Galatasaray Yaz Okulu geleceğin aslanlarını yetiştiriyor

Galatasaray Yaz Okulu Üsküdar

Galatasaray Yaz Spor Okulu Üsküdar Şubesi; 8. Yılında öğrencilerine spor ve eğlenceyi bir arada sunuyor! Sporu önemseyen, gelecekte kulüp ve okul takımlarında başarılı kariyer edinmek isteyen tüm sporcular okula davetli….

Geleceğin aslanlarının yetişeceği Galatasaray Yaz Okulunda çalışmalar; İstanbul Üsküdar’da yer alan İSTEK Belde Okulları Kampüsü’nde düzenleniyor. İSTEK Okulları’nın güvenli ortamı sayesinde, sporcularımıza rahat çalışma yapabileceği ortam sağlanıyor.

Okulda hazırlanan bütün yemekler ve atıştırmalıklar ile sporcular antrenmanlarda kaybettiği enerjiyi geri kazanıyor. Yemekler aynı zamanda yıl boyunca İSTEK Okulları’nın da yemek tedarikçisi olan ABC Gurme tarafından sağlanıyor.

Program: Tam Gün Yaz Spor Okulu (09:00-16:45)
Üsküdar Kampüsü: İSTEK Belde Okulları

YAŞ GRUPLARI
Kontenjanlar:
1.Grup: 2008-2009 ( 10 Sporcu Kontenjanı)
2.Grup: 2009-2010 ( 10 Sporcu Kontenjanı)
3.Grup: 2010-2011 ( 10 Sporcu Kontenjanı)
4.Grup: 2011-2012 ( 10 Sporcu Kontenjanı)
5.Grup: 2012-2013 ( 10 Sporcu Kontenjanı)

DÖNEMLER
1.Dönem : 18 Haziran 2018 – 6 Temmuz 2018
2.Dönem : 9 Temmuz 2018 – 27 Temmuz 2018
3.Dönem : 30 Ağustos 2018 – 17 Ağustos 2018

EĞİTMENLER
Galatasaray Spor Okulları, yalnızca çocuklara ve gençlere yönelik okul dışı eğitim alanında çalışmalarda bulunuyor, hep bu yönde ilerliyor. Uygun kişilerin seçimi ve iletişim, takım ruhu yaratma, motivasyon, ilk yardım, güvenlik, risk yönetimi ve daha pek çok konuda verilen yoğun personel eğitimleri Galatasaray Spor Okullarının “Yaz Spor Okulu deneyimi”ne gösterdiği duyarlılığın temel taşıdır. Yaz Spor Okulunun başarısında eğitmenlerimiz tarafından yaratılan pozitif atmosferin büyük önemi var. Her yıl yaz spor okulu ekibinin büyük bölümünü bir önceki yıldan devam eden başarılı personel oluşturuyor. Her 10 sporcu için Grup lideri ve Yardımcının görev yaptığı yaz spor okullarında görev alan koçların tamamı Galatasaray Spor Okulları ve takımlarında eğitmenlik ve antrenörlük tecrübesine sahip kişilerdir.

Sporu önemseyen, gelecekte kulüp ve okul takımlarında başarılı spor kariyeri edinmek isteyen sporculara en iyi temel becerileri kazandırmak amacıyla yürütülen çalışmaların eğitim programları Galatasaray Spor Okulları teknik sorumlusu ve antrenörlerinden oluşan bir ekip tarafından hazırlanmaktadır.

TESİSLER
Yaz Spor Okulumuz, İstanbul Üsküdar’da yer alan İSTEK Belde Okulları Kampüsü’nde düzenleniyor. İstanbul’un en seçkin okullarından olan İstek Okulları’nın Nakkaştepe kampüsü spor salonları, sahaları ve sosyal alanları ile Yaz Spor Okulu için ideal bir ortam sağlıyor. Sporcular, yaşlarına ve seviyelerine göre oluşturulan gruplarda koçları ve eğitmenleriyle İstek Özel Okulları kampüsünün güvenli ve keyifli ortamında unutamayacakları bir yaz geçirecekler.

BESLENME
Galatasaray Yaz Spor Okulları ekibi olarak, sporcularımıza sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmak konusunda oldukça hassasız. Kamp boyu onları bu tür alışkanlıklar geliştirmeleri konusunda teşvik edeceğiz. Okulda hazırlanan bütün yemekler ve atıştırmalıklar, aynı zamanda yıl boyunca İstek Özel Belde Okulları’nın da yemek tedarikçisi olan ABC Gurme tarafından sağlanacaktır. Alanının en seçkin kuruluşları tarafından sunulacak leziz öğlen yemekleri dışında akşamüstü atıştırmalıkları da sporcularımızın ve koçlarımızın harcayacakları enerjiyi geri kazanmalarını sağlayacak.

ULAŞIM
Sporcuların, tesislere ulaşımı aileleri tarafından veya yaz okulu servisleri tarafından sağlanacaktır. Ulaşımı kendileri sağlayacak olan ailelerin çocuklarını 08.00’den itibaren belirtilen yetkililere teslim etmeleri ve 17:00-18:00 arasında da teslim almaları gerekmektedir. Servisle ulaşımı tercih eden aileler için ise TÜRKKAN Turizm firması hizmet verecektir. Belirlenen güzergahlara servis hizmeti sunulacak, servislerde şoför dışında bir de rehber olacak, bazı güzergahlarda ise, serviste yaz spor okulu öğretmenleri de olabilecektir.

ÜCRETLER
Programlarımız 3 haftalık 3 farklı dönem olarak planlanmış olup, verilecek eğitim ve müfredat 3 hafta üzerinden düzenlenmiştir.Bunun dışında tercih ettiğiniz hafta ve dönemler için bizlere ulaşmanızı rica ederiz. 3 Haftalık dönem ücretimiz 1.600₺ + %18KDV’dir. Yaz Spor Okulu malzeme seti 150₺’dır.

ÖDEME VE İNDİRİMLER
Fiyatlara %18KDV dahil değildir. İSTEK Vakfı çalışanlarına, İSTEK Okulları öğrencilerine ve aynı aileden ikinci öğrenciye %5 indirim yapılmaktadır. Birden çok indirim kullandırılmamaktadır. Yaz spor okulu ücretine, yemek bedeli, eğitim bedeli, yaz okulu eğitimi süresince kullanılacak malzemeler dahildir. Servis ücreti dahil değildir.

SERVİS HAKKINDA
Servisle ulaşımı tercih eden aileler için, TÜRKKAN Turizm hizmet vermektedir. Aşağıda belirtilen servis ücretleri 3 Haftalık dönemi kapsamaktadır. Tüm servis araçlarında, rehber, ferdi kaza koltuk sigorta güvencesi ve 3 nokta emniyet kemeri bulunmaktadır.

0 – 3 km : 250,00₺
3 – 5 km : 265,00₺
5 – 7 km : 275,00₺
7 – 9 km : 290,00₺
9 – 11 km : 325,00₺
11 – 13 km : 350,00₺
13 – 15 km : 385,00₺
15+ km : 385₺ + km başı 5,00₺