,

İhlas Kolejleri’nde erken kayıt fırsatı devam ediyor

İhlas Koleji erken kayıt fırsatları

Güvenli Eğitim Güvenli Gelecek sloganıyla eğitim sektöründeki 21. yılında İhlas Eğitim Kurumlarından avantajlı kayıt fırsatı devam ediyor. Kurum, velileri sınırlı kontenjanlar dahilinde sunulan ayrıcalıkları değerlendirmeleri için kahve içmeye davet ediyor. Kolejin resmi internet sitesindeki ön kayıt formunu eksiksiz dolduran velilere en kısa sürede geri dönüş yapılıyor. İhlas Kolejleri’nde erken kayıtta yüzde 15 indirim fırsatı var. İhlas Koleji sitesinde kendisini şöyle anlatıyor:

Parolamız: “Eğitimde Mükemmele Yolculuk”

Kurucumuz Merhum Dr. Enver Ören’in “Modern ve İlkeli Eğitim Kurumları” açma istekleri doğrultusunda ilk olarak 1996 yılında Beylikdüzü Kampüsündeki okullarımızla eğitime başlandı. Bir yıl sonra ülkemizin en modern kampüslerinden biri olan Bahçelievler Kampüsünün açılışı yapıldı. 2012 yılında ise İstanbul’un en büyük toplu konut projesi Ispartakule’nin içinde yer alan Bizim Evler sitelerinde 3. kampüsümüz hizmete başladı. Hiç durmadan ve yorulmadan devam edeceğimizin işareti olan “Eğitimde Mükemmele Yolculuk” parolamızla kısa zamanda üç kampüs ve 14 okula ulaşarak eğitim sektöründe referans gösterilen bir kurum haline geldik. Okullarımızda öğrencilerimizin zihinsel, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine yönelik, konforlu öğrenme ortamlarında tam öğrenme modeline uygun öğrenci odaklı bir eğitim modeli sunuyoruz. Bizim için en önemli öncelik; öğrencilerimizin akademik başarıları yanı sıra ailesine, millî ve manevi değerlerine bağlı, mutlu bireyler olarak ülkesine hizmette yarışan gençler yetiştirmektir.

Vizyonumuz
İnsanlara karşı sorumluluğumuzu, nitelikli eğitim anlayışımız ve bilgi teknolojileri ile birleştirerek, kuruluşunda olduğu gibi gelecekte de eğitim ve öğretimde kalite, güven ve huzurun odağı olmak.

Misyonumuz
Zengin geçmişinden aldığı güçle, kendisine emanet edilen öğrencileri, onların bireysel farklılıklarını, yetenek, ilgi ve becerilerini de dikkate alarak geleceğe hazırlamaktır.

İhlas Koleji İletişim Bilgileri
444 44 39

bilgi@ihlasegitimkurumlari.com

Bahçelievler Kampüsü
Çobançeşme Mah. Fatih Cad. No:1 Yenibosna Bahçelievler
İSTANBUL

Beylikdüzü Kampüsü
İhlas Marmara Evleri 1. Kısım Sitesi Marmara Mah. Beylikdüzü
İSTANBUL

Avcılar Kampüsü
BizimEvler 2-3-4-6 Siteleri Ispartakule Avcılar
İSTANBUL