,

TÜGVA İstanbul Yaz Okulu

Toplamda 6 hafta sürecek TÜGVA İstanbul Yaz Okulu’na katılım ücretsizdir.

Yaz tatili yaklaşırken veli ve öğrencileri verimli tatil heyecanı da sardı… Arayışlarını hızlandıran veli ve öğrencilere TÜGVA farklı bir yaz tatili öneriyor… İşte ücretsiz yaz okulunun içeriği…

TÜGVA İstanbul Yaz Okulunda yapılacak olan etkinliklerle çocuklarımız; temel dini bilgileri öğrenip, Peygamber Efendimiz ’in (s.a.v.) hayatından beslenecek, Esma-ül Hüsna Ezberleri yapacak, Kur’an-ı Kerim’i güzel okuyacak, Bilgi Yarışmalarında hediyeler kazanacak, spor faaliyetleri ile zinde kalacak, gezi faaliyetleri ile kültürel bilinç kazanacak, zeka ve akıl oyunları oynayacak ve kitap okuma saatinde bilgi birikimlerini artıracaklardır. Kısacası çocuklarımız TÜGVA Yaz Okulunda, hem öğrenecekleri hem de eğlenecekleri bir ortama sahip olacaktır.

Toplamda 6 hafta sürecek TÜGVA İstanbul Yaz Okulu’na katılım ücretsizdir.

Yaz okulu programımıza katılan öğrencilerimizin öğle yemeği de karşılanacaktır.

Başvurular online olarak web sitemiz üzerinden yapılacaktır.

Yaz Okulu 18.06.2018 – 27.07.2018 tarihleri arasında hafta içi her gün gerçekleştirilecektir.

Yaz okuluna gelen öğrencilerimizin günlerini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçireceği bir program düzenledik. Öğrenciler, alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde; satranç, futbol, oryantiring, mini golf, basketbol, mangala, ve voleybol gibi sportif aktivitelerin yanında Kur’an-ı Kerim dersi, ahlak eğitimi, akaid eğitimi, hadis ve siyer dersleriyle oldukça keyifli bir yaz geçirecekler.

“Her şey idmanlı, bilinçli ve eğitimli bir nesil için.”

TÜGVA İstanbul Yaz Okulu’na katılacak gençlerimiz; yapılacak olan spor etkinlikleriyle kendilerini daha zinde hissedecek, sosyal etkinlikler , kitap okuma ve seminerlerle de daha bilinçli birer birey haline gelecekler. Tüm bunlara ilave olarak yıl boyunca aldıkları eğitimlerini de tekrar etmiş olacaklar.

Kampa katılan gençlerimizin yapacağı sportif faaliyetlerden bazıları; mini golf, langırt, futbol, voleybol, mangala, mas güreşi, halat çekme, satranç ve daha birçok eğlenceli faliyetler…

Sportif faaliyetlerimizin yanında gençlerimiz, temel dini bilgileri öğrenecek, Peygamber Efendimiz’in (S.A.V.) hayatından beslenecek, bilgi yarışmalarında hediyeler kazanacak, spor faaliyetleri ile zinde kalacak, gezi faaliyetleri ile kültürel bilinç kazanacak, zeka ve akıl oyunları oynayacak ayrıca kitap okuma saatinde bilgi birikiminizi artıracaksınız. Kısacası geleceğin gençliğinin tohumlarını bu yaz atacağız; dolayısıyla seni de aramızda görmek istiyoruz.

Yaz okulunda çeşitli yaş gruplarından gençlerimizle bir araya gelerek çeşitli kitaplardan okumalar yapılarak seminerler verilecektir. Fakat amaç sadece bilgi vermek değil, aynı zamanda şuur kazandırmak, yeni dostluklar kurarak kardeşlik bağlarını güçlendirmek; nihayetinde ümmet bilincini temin etmektir.

Yaz okuluna İstanbul’da eğitim gören, bu dönem sonu itibariyle başvurabilecek olanlar:

4.Sınıf Mezunları

5.Sınıf

6.Sınıf

7.Sınıf

8.Sınıf ve Mezunları

Program hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon : 0(216) 343 14 53

WhatsApp: 05530773379

Adres : Ahmediye Mh. Kepçedede Sk. No:23 Doğancılar Parkı PK: 34672 Üsküdar / İSTANBUL